0 yorum  |  Yorum Yap
Markalar Bicycle
Ürün Kodu: BICYCLE-GRID-BLACKOUT-X
Stok Durumu: Stok Sorunuz
1.689,99TL 1.949,99TL
Fiyata %18 KDV Dahildir

OyuncaklarÜlkesi ® farkıyla.. USPCC Bicycle Grid Blackout Oyun Kağıdı Kartları sizlerle.. Bicycle Kartları Türkiye Distribütörü OyuncaklarÜlkesi ® güvencesiyle.  Limited Print Runsınırlı sayıda üretim, sadece 5000 adet üretilmiştir. 

SINIRLI SÜRÜM: Sadece 5000 adet basılmıştır! YENİDEN BASILMAYACAKTIR. 4PM ve Gambler's Warehouse işbirliğinden elde edilen ve USPCC tarafından basılan Mythical GRID Serisinin sonuncusu. Zamanının ilerisinde olan öncü desteler var. 2012 yılında 4PM, çığır açan bir başarı olan modern ve minimalist bir tasarım olan GRID Deck'in ilk sürümünü piyasaya sürdü.

Ondan sonra, bir sonraki sürüm 2.0, UV ışığı altında ilginç, parlayan açıklamalarla özel mürekkepler içeren tasarımlara bir değişiklik getirdi. O zamandan beri, harika kalitede bir ürün sunmak için her zaman fütüristik bir estetiği en iyi kağıtlar ve kaplamalarla birleştiren başka versiyonlar yaratıldı. Önceki tüm sürümlerin fiyatları, Kickstarter'dan sonra sınırlı kullanılabilirlik nedeniyle eBay'de fırladı ve neredeyse tamamı tükendi.

Şimdi, Gambler's Warehouse ve 4PM, GRID Serisinin sonuncusu olan BLACKOUT'u sunmaktan onur duyar. Bicycle Kabartma deste özellikleri: 56 şık özel oyun kartı, Gümüş ve beyaz desenli siyah yüzler, Kaliteli Bicycle® Classic stok kağıdında üretilmiştir. Özel yüz kartları, Mahkeme kartları, Jokerler ve kutu kutusu, UV mürekkep vurguları. Bicycle Grid Blackout sınırlı sayıda - Yalnızca 5000 basılacak (yeniden basım yok). Hava yastığı kaplaması, Mat saklama kutusu, Tuck kutusunda siyah ve gümüş folyo, Tuck kutusunda iç gümüş folyo, Özel gümüş folyo mühür.

 

Bicycle Grid Blackout oyun kağıdı destesi, Bicycle Grid Blackout kartları ABD'de The United States Playing Card Company (USPCC) tarafından Air Cushion Finish teknoloji kullanılarak mükemmel şekilde basılmıştır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu