0 yorum  |  Yorum Yap
Markalar Bicycle
Ürün Kodu: BICYCLE-NEPTUNES-GRAVEYARD-SIREN
Stok Durumu: Stok Sorunuz
1.390,99TL 1.689,99TL
Fiyata %18 KDV Dahildir

OyuncaklarÜlkesi ® farkıyla.. USPCC Bicycle Neptune's Graveyard Siren Oyun Kağıdı Kartları Koleksiyonluk sizlerle. Limited Print Run Collectors Edition Sınırlı Sayıda üretim. Tüm dünyada 2500 adet üretilmiştir. Bicycle Kartları Türkiye Distribütörü OyuncaklarÜlkesi ® güvencesiyle. 

Bicycle Neptune's Graveyard Siren oyun kağıdı kartları destesi ressam Artur Rach ve PlayingCardDecks.com'un kurucusu yapımcı Will Roya sizi denizin derinliklerine götürüyor... orada ne olabilir? Bu, Will'in kızı tarafından tasarlanan tamamen özgün bir tasarım. Umarız tasarımı bizim kadar beğenirsiniz! USPCC tarafından klasik stok üzerine basılmıştır. Geleneksel kesim ve havalı yastıklama. 2 gaff kartı (çift arka ve çift yüz). Sınırlı sayıda 2.500. Artur Rajch'ın Sanatsal şaheseri ve Charlie Roya'dan Konseptiyle, yapımcısı Will Roya'dır. Bicycle Neptune's Graveyard kartları koleksiyonunuzun olmazsa olmazlarından.

Bicycle Neptune's Graveyard Siren oyun kağıdı destesi kartçılar, sihirbazlar ve oyun kartı koleksiyonları için mükemmel seçim.. USPCC tarafından Amerika Birleşik Devletleri'nde yüksek kaliteli Bicycle kart stoğu kullanılarak Air-Cushion finish teknolojisi ile üretilmiştir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu