0 yorum  |  Yorum Yap
Markalar MPC
Ürün Kodu: MPC Sherlock Holmes V2
Stok Durumu: Stok Sorunuz
719,99TL 839,99TL
Fiyata %18 KDV Dahildir

OyuncaklarÜlkesi ® farkıyla..  MPC Sherlock Holmes Premium Koleksiyonluk Oyun KağıdıKartları Kart sizlerle Limited Print Run Collectors Edition Sınırlı Sayıda üretim.. 2022 yılında piyasaya sürülmüştür ve sadece 5000 adet üretilmiştir. Sherlock Holmes oyun kağıdı emsalsiz bir koleksiyon kartları destesidir. Bicycle Kartları Türkiye Distribütörü OyuncaklarÜlkesi ® güvencesiyle. 

MPC Sherlock Holmes kartları destesi; Sherlock Holmes oyun kağıdı, Jackson, Sherlock Holmes destesini ilk Kickstarter destelerinden biri olarak Sir Arthur Conan Doyle Estate ile işbirliği içinde tasarladı. İlk Sherlock Holmes desteleri Baker Street, Moriarty, Hounds of Baskerville ve Holmes Edition idi. Jackson, Holmes Sürümü'nü aldı ve ona güncellenmiş bir tasarım verdi ve en yeni Sherlock Holmes kart çizimlerini yerleştirdi. Bu deste ile en yeni Sherlock Holmes destesi arasındaki birkaç fark, yeni pileli kasa tasarımı, orijinal arka tasarımın kullanılması ve kartlarda folyo kullanılmamasıdır. Kıvrımlı kılıf, altın yaldızlı kabartmalı bir yüzeye sahiptir.

Sherlock Holmes Kartları Amerika Birleşik Devletleri'nde Mr. Playing Card (MPC) tarafından basıldı ve tasarımı Clover St. Press tarafından yapıldı.

Sherlock Holmes oyun kağıdı destesi kartçılar, sihirbazlar ve oyun kartı koleksiyonları için mükemmel seçim..

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu