0 yorum  |  Yorum Yap
Markalar Theory11
Ürün Kodu: Theory11 Dune
Stok Durumu: Stok Sorunuz
1.754,99TL
Fiyata %18 KDV Dahildir

OyuncaklarÜlkesi ® farkıyla.. Theory11 Dune Oyun Kağıdı Kartları sizlerle.. THEORY11 Kartları Türkiye Distribütörü OyuncaklarÜlkesi ® güvencesiyle. 

Theory11 Dune Oyun Kartları, DUNE dünyası elinizin altında. Dış ambalaj tek kelimeyle şaşırtıcı. Kutunun önü, Arrakis'in sert unsurları tarafından yıpranmış bir damıtıcı giysi şeklinde tasarlanmıştır. Havada baharat gibi parıldayan folyo vurguların yanı sıra kutuya sertleştirilmiş, dokunma hissi veren yontulmuş kabartma ve kabartma ile tamamlayın. Korkmamalıyım. Dune'daki tüm favori karakterlerinize hayat veren teori11 ile birinci sınıf oyun kartları. Acımasız çöl gezegeni Arrakis'e ayak bas ve baharatın yanlış ellere geçmesini engelle! Paul Atreides'in yolculuğunu takip edin ve nihayetinde insanlığı kurtarma görevine katılın. Dune Oyun Kartları, eleştirmenlerce beğenilen filmdeki hayranların en sevdiği karakterlerden ve olaylardan doğrudan ilham alan Aslar, Jokerler, kutu tasarımı ve mahkeme kartlarıyla tasarımın her alanında tamamen özel sanat eserlerine sahiptir. Arka tasarıma uzun süre bakmayın, kum solucanının açık ağzı sizi yiyip bitirebilir! ABD'de The United States Playing Card Company'de, sebze bazlı mürekkepler ve nişasta bazlı laminatlar kullanılarak sürdürülebilir ormanlardan elde edilen FSC sertifikalı kağıtla yapılmıştır.

Orijinal Theory11 Resmi lisanslı premium oyun kartları, Theory11 Dune premium oyun kartları, DUNE'dan en sevdiğiniz karakterleri ve sahneleri içeren bir deste. Havada baharat gibi parıldayan folyo vurgularla tamamlayın, Her bir kart, tamamen özel sanat eserleriyle sıfırdan tasarlandı. En yüksek kalitede kağıtlar, mürekkepler ve kaplamalar kullanılarak basılmıştır. Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu