0 yorum  |  Yorum Yap
Markalar Theory11
Ürün Kodu: Theory11 Star Wars Gold
Stok Durumu: Stok Sorunuz
1.156,99TL 1.299,99TL
Fiyata %18 KDV Dahildir

OyuncaklarÜlkesi ® farkıyla.. Theory11 Star Wars Gold Oyun Kağıdı Kartları sizlerle.. THEORY11 Kartları Türkiye Distribütörü OyuncaklarÜlkesi ® güvencesiyle. 

Star Wars işbirliğiyle üretilmiş altın varaklı Special Edition oyun kartları. Önde Millennium Falcon™ kokpit penceresi ve arkada Imperial Throne Room penceresi yanılsaması yaratan şeffaf, yansıtıcı folyo ile karıştırılmış çarpıcı, galaktik altın folyo ile dış ambalaj nefes kesici. Bu özel baskıda Güç'ün her iki tarafının da ikonik unsurları temsil ediliyor. Kartların arkaları, en sevdiğiniz droid C-3PO™ için kullanılanla aynı altınla kaplanmış gibi görünüyor. En yüksek kalitede altın varakla basılan arka tasarım, her açıdan kesinlikle büyüleyicidir ve ışıkta güzel bir şekilde parlar. Bu sürüm gerçekten çok ama çok uzak başka bir galaksiden geliyor... Jedi Şövalyelerine katılın veya bu hikayeli destandaki en sevdiğiniz karakterlerle içinizdeki Sith'i yönlendirin: Luke Skywalker, Han Solo, Obi-Wan Kenobi, Leia Organa, Rey, Darth Vader , İmparator Palpatine, Kylo Ren ve çok daha fazlası! Karanlık tarafın gücü sizi cezbedecek mi? Yoksa aydınlık taraf rehberiniz mi olacak?

Orijinal Theory11 Resmi lisanslı premium oyun kartları, Kartların arkalarında ve yüzlerinde altın folyo bulunur. Gücün her iki tarafından ikonik sahneler ve karakterlerle resmedilmiştir. Her bir kart, tamamen özel sanat eserleriyle sıfırdan tasarlandı. En yüksek kalitede kağıtlar, mürekkepler ve kaplamalar kullanılarak basılmıştır. Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu