0 yorum  |  Yorum Yap
Markalar Theory11
Ürün Kodu: Theory11 Neil Patrick Harris
Stok Durumu: Stok Sorunuz
1.520,99TL 1.754,99TL
Fiyata %18 KDV Dahildir

OyuncaklarÜlkesi ® farkıyla.. Theory11 Neil Patrick Harris Oyun Kağıdı Kartları sizlerle.. THEORY11 Kartları Türkiye Distribütörü OyuncaklarÜlkesi ® güvencesiyle.  

Theory11 Neil Patrick Harris Oyun Kartları, Theory11 Hollywood aktörü Neil Patrick Harris'in sanat yönetmenliği ile zarafet ve incelik yayan efsanevi birinci sınıf oyun kartları destesi. NPH Oyun Kartları zarif, karmaşık ve görsel olarak büyüleyicidir. Her yönü, amansız, rakipsiz detaylara dikkat edilerek el yapımıydı. Her şeyde olduğu gibi, destede gizli sembolizm ile göründüğünden daha fazlası var. Yakından bakın ve çok daha fazlasını keşfedebilirsiniz. Sanatsal etkilerin birleşimiyle NPH Oyun Kartları, Neil'in gizem, sihir, oyunlar ve tiyatro sevgisine bir övgüdür. Her NPH Oyun Kartı satın alımı için 1 $, (RED)'in 3 günden fazla hayat kurtaran HIV ilacı sağlayabilen AIDS'e karşı mücadelesine gidecek. Her deste bir fark yaratır. 

Orijinal Theory11 Resmi lisanslı premium oyun kartları, Theory11 Neil Patrick Harris NPH oyun kartları. Her bir kart, tamamen özel sanat eserleriyle sıfırdan tasarlandı. En yüksek kalitede kağıtlar, mürekkepler ve kaplamalar kullanılarak basılmıştır. Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu