0 yorum  |  Yorum Yap
Markalar Theory11
Ürün Kodu: Theory11 Star Wars Dark Side Silver
Stok Durumu: Stok Sorunuz
1.039,99TL 1.169,99TL
Fiyata %18 KDV Dahildir

OyuncaklarÜlkesi ® farkıyla.. Theory11 Star Wars Dark Side Silver Oyun Kağıdı Kartları sizlerle.. THEORY11 Kartları Türkiye Distribütörü OyuncaklarÜlkesi ® güvencesiyle. 

1977'den beri Star Wars bir popüler kültür fenomeni olmuştur. Theory11, Lucasfilm ile işbirliği içinde Star Wars: Light Side ve Dark Side Playing Cards'ı şimdi yeni özel Silver Edition'da sunmaktan gurur duyar. Çarpıcı beyaz (Açık Taraf) ve tunç grisi (Koyu Taraf) olmak üzere iki renk grubu mevcuttur. İçinizdeki Sith'i yönlendirin, Birinci Düzen'e katılın veya İmparator Palpatine'in İmparatorluk Ordusu ile birlikte galakside düzeni sağlayın. Dark Side güvertesinde Darth Vader'ın ışın kılıcı, Ölüm Yıldızı ve İmparatorluğun yıldız gemisi filosu bulunur. "Karanlık tarafın gücünü bilmiyorsun! Karanlık yan kutunun ön tarafında, her köşesinde Galaktik İmparatorluk ve Birinci Düzen sembolleri bulunan İmparatorluk Taht Odası penceresinden bakın. Her iki sürüm destesinde, her bir tarafı temsil eden aynı 12 saha kartı seti bulunur. Karanlık tarafta Palpatine, Kylo Ren, Darth Vader ve daha fazlasıyla birlikte tasvir edilmiştir. Maça Kızı'nda Darth Vader, İmparatorluk astlarının komutasını alırken ışın kılıcını tutarken tasvir edilmiştir. "Senin inanç eksikliğini rahatsız edici buluyorum. ” Tunç grisi sırt tasarımında, Ölüm Yıldızı'ndan Birinci Düzen, Sith ve İmparatorluk amblemine kadar her şey ayrıntılarla ilgili. Merkezde, yinelenen bir TIE savaşçısı deseni her iki tarafta Darth Vader'ın ışın kılıcını destekler. Kartların kendileri ABD'de üretilmiştir - sürdürülebilir ormanlardan, bitki bazlı mürekkeplerden ve nişasta bazlı laminatlardan elde edilen FSC sertifikalı kağıda basılmıştır. Kaderini seç.

Orijinal Theory11 Resmi lisanslı premium oyun kartları, Disney ve Lucasfilm İş Birliğiyle Üretilen Star Wars Oyun Kartları - Şimdi Yeni Bir Gri Renk Grubunda
İçinizdeki Sith'i Kanalize Edin, Birinci Düzene Katılın veya İmparator Palpatine'in İmparatorluk Ordusunun Yanında Galakside Düzeni Koruyun. Her bir kart, tamamen özel sanat eserleriyle sıfırdan tasarlandı. En yüksek kalitede kağıtlar, mürekkepler ve kaplamalar kullanılarak basılmıştır. Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu