0 yorum  |  Yorum Yap
Markalar Bicycle
Ürün Kodu: Bicycle Aureo Black
Stok Durumu: Stok Sorunuz
818,99TL 909,99TL
Fiyata %18 KDV Dahildir

OyuncaklarÜlkesi ® farkıyla.. Bicycle Aureo Black Premium Koleksiyonluk Oyun Kağıdı Kartları Kart sizlerle.. Bicycle Kartları Türkiye Distribütörü OyuncaklarÜlkesi ® güvencesiyle. 

Bicycle Aureo Black kartları destesi boyunca Altın Oran'ın karmaşık kullanımıyla Rönesans döneminden ilham alıyor. Oyun kartı kılıfı, gerçekten harika bir oyun kartı deneyimi yaratmak için birinci sınıf bir altın folyo ile kaplanmıştır. Bu kart destesi, elinizde, masada ve kullanılmadığında dekoratif bir vurgu olarak mükemmel performans gösteren benzersiz oyun kartları arayan herkes için olmazsa olmazdır. 1885'ten beri güvenilir - Bicycle Oyun Kartları, 135 yılı aşkın süredir olağanüstü bir oyun kartı deneyimi için güvenilir marka olmuştur! Classic Air-Cushion® Finish - Eşsiz kayganlık sağlayan tescilli kaplamamızı kullanarak elinizde ve masada üstün performans. Birinci sınıf Bicycle ® Markası kart stoğuna basılmıştır - Efsanevi kart stoğumuz harika performans ve dayanıklılık sağlar. Elevate kart oyunları - Bicycle Oyun Kartları, Rummy, Spades, Hearts, Blackjack ve diğer yüzlerce kart oyunu için mükemmel kartlar oluşturur. Eşsiz oyun kartları - Lüks dokunuşlu Bisiklet Oyun Kartları. Ambalajda altın varak, güzel bir kart arkası ve özel olarak tasarlanmış kort kartları kullanılmıştır.

Eğlenceli, birinci sınıf tasarım - Bicycle Aureo Black Oyun Kartları destesi, koleksiyonunuzda göze çarpacak bir dikkat çekicidir. Herhangi bir kart oyunu için uygundur veya kullanılmadığında evinizde dekoratif bir parça olarak uygundur. 

Bicycle Aureo Black (Siyah) oyun kağıdı destesi kartçılar, sihirbazlar ve oyun kartı koleksiyonları için mükemmel seçim.. USPCC tarafından Amerika Birleşik Devletleri'nde yüksek kaliteli Bicycle kart stoğu kullanılarak Air-Cushion finish teknolojisi ile üretilmiştir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu