0 yorum  |  Yorum Yap
Markalar Bicycle
Ürün Kodu: Bicycle Cypher
Stok Durumu: Stok Sorunuz
903,49TL 1.026,99TL
Fiyata %18 KDV Dahildir

OyuncaklarÜlkesi ® farkıyla.. Bicycle Cypher Oyun Kağıdı Kartları sizlerle.. Bicycle Kartları Türkiye Distribütörü OyuncaklarÜlkesi ® güvencesiyle.  

Bicycle Cypher Oyun Kartları, Bicycle Cypher kartları destesi tarihi gizli topluluklar tarafından kullanılan gizemli semboller ve kriptografiden esinlenmiştir. Kart sırtlarında ve yüzlerinde, koleksiyoncuların deşifre edebileceği şifreli bir mesaj bulunur. Destenin içindeki reklam kartlarında bir çeviri anahtarı bulunur. Bicycle Cypher kartları lüks destesi, sofistike, koyu mavi bir pile içerir ve pilenin içi zarif bir tuş deseniyle basılmıştır. Kıvrımın dış tarafındaki girift hatlar, altın yaldızla sıcak damgalanmıştır ve kabartma ile vurgulanmıştır. Şifreli mesaj konseptinin mükemmel uygulaması Bicycle Cypher kartlarında sizi bekliyor... Bu deste 2022 yılında piyasaya sürülmüştür.

Orijinal Bicycle Resmi lisanslı premium oyun kartları, Bicycle Cypher oyun kartları. Her bir kart, tamamen özel sanat eserleriyle sıfırdan tasarlandı. En yüksek kalitede kağıtlar, mürekkepler ve kaplamalar kullanılarak basılmıştır. United States Playing Cards Company ( USPCC ) tarafından Air-Cushion Finish teknolojisi kullanılarak Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu