0 yorum  |  Yorum Yap
Markalar Bicycle
Ürün Kodu: Bicycle Divine
Stok Durumu: Stok Sorunuz
669,49TL 740,99TL
Fiyata %18 KDV Dahildir

OyuncaklarÜlkesi ® farkıyla.. Bicycle Divine Premium Koleksiyonluk Oyun Kağıdı Kartları Kart sizlerle Limited Print Run Collectors Edition Sınırlı Sayıda üretim.. Bicycle Kartları Türkiye Distribütörü OyuncaklarÜlkesi ® güvencesiyle. 

Bicycle Divine kartları destesi; Bicycle Divine oyun kağıdı

"Akıl almaz evrende açığa çıkan, üstün bir muhakeme gücünün varlığına dair o derin duygusal inanç, benim Tanrı fikrimi oluşturuyor." - Albert Einstein

Bicycle Divine İLAHİ bir destedir: Bicycle Divine Oyun Kartları, MS 1200'de keşfedilen ve her şeyin anahtarı gibi görünen bir matematiksel model kullanılarak tasarlandı.
Bu gizemli şema her yerde göz önünde saklanıyor: çiçekler, deniz kabukları, deniz dalgaları, ağaçlar, parmaklarınızda, kulaklarınızda ve hatta galaksilerin şeklinde. Bilime göre bu desen, bir yaratıcının varlığını ispatlayan bir marka olabilir.

Destede kart oyunlarınız sırasında arkadaşlarınızı ve misafirlerinizi şaşırtacak özel bir "easter egg" özelliği bulunmaktadır. "Yaşam, Evren ve Diğer Her Şeyin Nihai Sorusu"nun cevabını çok benzersiz bir şekilde bulmalarına izin verebileceksiniz. Bicycle Divine Oyun Kartları Özellikleri: Sınırlı Sayıda Özenle Hazırlanmış Oyun Kartları, Bicycle kart stoğu kullanılarak rafine Metalik mürekkeplerle basılmıştır. 56 Adet Zarif Süslü Karttan oluşur. Bicycle Divine destesinde gizlenmiş gizli "yaşam kodu" ortaya çıkıyor. Birden çok kullanıma sahip benzersiz gaff kartı. Her kart, yeni bir ultra ince performans kaplamasına sarılmıştır. Yalnızca 1 kez basılan Sınırlı Üretim. Destede %100 orijinal ve özel sanat eserleri bulunur: yüzler, sırtlar, mahkeme arabaları, kutu ve hatta tırtıllar. Elegance ile sarılmış. 13,7 milyar yıldır yapım aşamasında... bu gerçek bir tasarımcının başyapıtı.

 

Bicycle Divine oyun kağıdı destesi kartçılar, sihirbazlar ve oyun kartı koleksiyonları için mükemmel seçim.. USPCC tarafından Amerika Birleşik Devletleri'nde yüksek kaliteli Bicycle kart stoğu kullanılarak Air-Cushion finish teknolojisi ile üretilmiştir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu