0 yorum  |  Yorum Yap
Markalar Bicycle
Ürün Kodu: Bicycle Gold
Stok Durumu: Stok Sorunuz
974,99TL 1.033,49TL
Fiyata %18 KDV Dahildir

OyuncaklarÜlkesi ® farkıyla.. Bicycle  Gold Oyun Kağıdı Premium Koleksiyonluk Kartları Kart sizlerle Limited Print Run Collectors Edition Özel  Sınırlı Sayıda üretim.. Bicycle Kartları Türkiye Distribütörü OyuncaklarÜlkesi ® güvencesiyle. 

Bicycle Gold kartları destesi; Bicycle Gold oyun kağıdı, Bicycle® Gold oyun kartları zarafet ve sınıfın özüdür. Özenle hazırlanmış bu güzel, ayrıntılı güverte, Rönesans desenleriyle zengin bir şekilde süslenmiştir. Yüzler özel tırtıklı ve barok efektli takımlara sahiptir ve altın folyoyu andıran girift sırtlar derin altın metalik mürekkeple basılmıştır. Tuck box suni deri tasarımı, lüks ve mükemmellik dokunuşu katar. En seçici koleksiyonerler, sihirbazlar ve oyuncular için tasarlanmış birinci sınıf bir deste. Bicycle Gold kartları demek; Sihirli kaplamalı ve altın metalik mürekkeplerle süslenmiş sınırlı sayıda saf zarafet ve lüks.. 

Bicycle  Gold oyun kağıdı destesi kartçılar, sihirbazlar ve oyun kartı koleksiyonları için mükemmel seçim.. Bicycle  Gold USPCC tarafından Amerika Birleşik Devletleri'nde yüksek kaliteli Bicycle kart stoğu kullanılarak Air-Cushion finish teknolojisi ile üretilmiştir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu