0 yorum  |  Yorum Yap
Markalar Bicycle
Ürün Kodu: Bicycle Stargazer ve Stargazer Sunspot
Stok Durumu: 2-3 gün içinde
1.198,80TL
Fiyata %18 KDV Dahildir

Bicycle Stargazer ve Stargazer Sunspot Koleksiyonluk İskambil Kartı Oyun Kağıdı Kartları Destesi


Bicycle kartları meraklılarına özel Bicycle Stargazer serisinin iki üyesi Bicycle Stargazer ve Bicycle Stargazer Sunspot İskambil oyun kağıdı kartları destesi set. Bu set içerisinde 1 adet Bicycle Stargazer kartları destesi ve 1 adet Bicycle Stargazer Sunspot kartları destesi mevcuttur. Bicycle koelksiyonluk cardistry kartları serinize özel ikili harika bir set.


Bicycle Stargazer Sunspot Koleksiyonluk İskambil Kartı Oyun Kağıdı Kartları Destesi

Orijinal Bicycle Stargazer Sunspot Koleksiyonluk İskambil Oyun Kağıdı Destesi Kartları Seti Yeni Özel Seri... Bicycle Kartları Meraklılarına Özel.. Bicycle Stargaze Sunspot oyun kağıdı USPCC tarafından yüksek kaliteli baskı malzemesi kullanılarak Amerika Birleşik Devletlerinde Üretilmiştir ( Made in USA ) . Bicycle Stargazer Sunspot oyun kağıdı kartları, Güneş olarak bilinen yıldız sistemimizin merkezinde ki yıldızın canlı renklerine sahiptir. Bicycle Stargazer Sunspot oyun kağıdı kartlarının arkası sarı renkte güneşi barındıran uzay temalı eşsiz tasarıma sahiptir bu bağlamda Bicycle Stargazer Sunspot oyun kağıdı kullanmanın keyifli bir deneyim olacağından  emin olabilirsiniz. Bicycle Stargazer Sunspot oyun kağıdı destesi kutusuu yansıtıcı gümüş folyo ile güneşin canlılığını canlandırır. Bicycle kartları koleksiyonlerinin beklediği Bicycle Stargazer kartları serisinin en yeni üye Bicycle Stargazer Sunspot oyun kağıdı destesi karşınızda. Bicycle Stargazer Sunspot oyun kağıdı nerede satılıyorBicycle Stargazer Sunspot oyun kağıdı satın alBicycle Stargazer Sunspot oyun kağıdı fiyatı en ucuzu Oyuncaklar Ülkesi farkıyla sizlerle.


Bicycle Stargazer Kartları

Bicycle Stargazer oyun kağıdı satın alma zamanı şimdi! İskambil kartları meraklılarının özel ilgi duyduğu, sihirbazlık gösterileri yapmayı sevenleri de gözdesi olan Bicycle markalı kartlar arasında e popüler olanlardan biri. Bicycle Stargazer oyun kağıdı beklentileri fazlasıyla karşılamak için uzay ve yıldızlardan ilham alınarak tasarlanmıştır. Bicycle Stargazer kartları uzay temalı güzel resimli kart destesi ile uzayda kaybolun. Bicycle iskambil kartlarından Bicycle Stargazer oyun kartları, galaksideki en gizemli ve muhteşem nesnelerden biri olan kara delikten ilham alan tasarım ve renkler sunmaktadır. Bicycle Stargazer kartlarının ambalajı da kendisini belli ediyor. Bicycle Stargazer oyun kağıtları herhangi bir oyun için harika bir tercih olacaktır, bu kartlara alıştıktan sonra bu kartları bırakamayacaksınız! Bicycle Stargazer kartları uzay ve yıldızlar temasıyla herkesin ilgisini çekecek.


Bicycle Stargazer Kartları Oyun Kağıdı

Bicycle Stargazer kartlarında, kartın arkası ve yüzleri kara deliğin etrafında dönen bulutlardan ilham alınarak tasarlanmıştır. Özel conta ve krom folyo ile vurgulanan dış ambalajı ile Bicycle Stargazer oyun kağıdı destesi en çok satılan ve beğenilen yüksek kaliteli premium Bicycle kartları arasındaki yerini almış bulunuyor. Diğer özel seri koleksiyonluk Bicycle cardistry kartlarında olduğu gibi USPCC tarafından Amerika Birleşik Devletlerinde, üstün karıştırma kolaylığı ve optimum performans için Classic Air-Cushion Finish teknolojisiyle üretilmiştir. Bicycle Stargazer oyun kağıdı fiyatı en ucuzu Oyuncaklar Ülkesi'nde! Bicycle kartları nerede satılıyor diye soruyorsanız, Bicycle Stargazer oyun kağıdı nerede satılıyor diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Cardistry meraklılarının, sihirbazların, Bicycle kartları koleksiyonerlerinin sahip olması gereken uzay ve karadelikler temalı bu şaheser niteliğindeki kart destesini kaçırmayın! Bicycle Stargazer kartları deneyimi yaşamaya hazır mısınız?


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu